- DELL

Цена
€59 75 / 116 86 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | USB |
| Функция на бутона/клавиша | Mute Vol+ Vol- |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Keys Type | Scissor-switch |
| Характеристики на клавиатурата | Num Keypad Advanced Encryption Standard (AES) Full size Мултимедиен |
| Изисква периферни устройства | USB port Internet Connection for Optional Software Download |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Titan Gray |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Съвместими устройства | PC |
| Номинално тегло | 0.506 кг |
| Безжична технология | Bluetooth 5.0 |
| Средно време за работа на батерия | up to 36 мес. |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS Linux Microsoft Windows Android Chrome OS |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Гаранция Срок бележки | Next Business Day |
| Тегло | 0.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Bluetooth + 2.4 GHz |
| Тип на превключвателите | Ножична |
| Подредба | Компактна (без цифров блок) |
| Език на клавишите | Английски (US International) |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Не |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Честота на отчитане (Hz) | 125 |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Живот на батерията (h) | 36 месеца |
| Поддръжка на множество устройства | Да |
| Тегло | 0.50кг |
Dell KB740 Компактна безжична клавиатура за множество устройства US International (QWERTY)
Работете безпроблемно между устройствата си с Dell KB740 – компактна безжична клавиатура, която ви позволява да превключвате между до три устройства с едно натискане на бутон. Нейният спестяващ пространство дизайн и US International подредба я правят идеална за професионалисти, които ценят преносимостта и продуктивността.
Ключови Предимства
- Свързване с множество устройства — Сдвоявайте с до три устройства чрез Bluetooth или включения USB приемник и превключвайте моментално между тях.
- Компактен и спестяващ място — Рационализираният дизайн освобождава работното място, като същевременно осигурява удобно писане.
- Дълъг живот на батерията — Насладете се на до 36 месеца живот на батерията с две AAA батерии (включени), намалявайки нуждата от честа смяна.
- Тихи и отзивчиви клавиши — Ножичните превключватели осигуряват тихо и удобно усещане при писане с надеждна производителност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Bluetooth + 2.4 GHz |
| Подредба | Компактна (без цифров блок) |
| Език на клавишите | Английски (US International) |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Не |
| Поддръжка на множество устройства | Да |
| Живот на батерията | 36 месеца |
| Тип на превключвателите | Ножична |
Какво има в кутията
- Dell KB740 Компактна безжична клавиатура за множество устройства
- USB безжичен приемник
- 2 x AAA батерии
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





